Tvorba webu ve WordPressu bez znalostí HTML

Potřebujete vytvořit webové stránky, ale nemůžete si dovolit služby programátorů? Využijte tedy volně dostupný redakční systém WordPress, který vám pomůže ušetřit vysoké náklady za profesionální tvorbu webu a zároveň se nebudete muset zdlouhavě učit programovací jazyky, potřebné pro vytvoření kvalitní webové prezentace.

Cílem webu Worp.eu je pomoci lidem, kteří mají zájem publikovat zajímavé informace na internetu, nebo potřebují dát vědět o své organizaci či komunitě, ale potřebují vytvořit svůj web levně a bez zbytečných průtahů. Proto pro vás připravuji návod, ve kterém se krok za krokem naučíte vytvořit webové stránky bez nutnosti znát dokonale programovací jazyky a vystačíte si pouze se základními znalostmi.

Naučíte se vše od úplného začátku, jako je například koupě domény a webhostingu až po instalování různých rozšíření a online propagaci svého díla. Zároveň se pokusíme vše dělat bez zbytečných nákladů, ať je tvorba vašeho webu levná a efektivní.

Tvorba webových stránek ve WordPressu krok za krokem:

Propagace a další rozvoj webových stránek

Po úspěšném vytvoření vlastních webových stránek a prvních příchozích návštěvnících si můžete konečně oddechnout, ale mějte na paměti, že pro vás práce nekončí. Podle druhu vašeho projektu se mu musíte patřičně věnovat a postupně rozvíjet. Hlavním a důležitým úkolem je udržení kvality webových stránek a dosáhnutí spokojenosti návštěvníků, kteří se budou na váš web neustále vracet. Neméně důležitá je pak propagace vašeho projektu, bez které se dnes neobejdete.